Nagrobki
ul. Jagiełły 75A
32-600 Oświęcim
Poniedziałek-Piątek: 8.00 do 16.00 Inne godzony i dni po umówieniu

Nagrobki & grobowce


Mimo dużego wyboru kamienia z jakiego wykonuje się współczesne nagrobki, nadal najpopularniejszym z nich jest granit. Materiał ten daje nam bogaty wachlarz interesujących kolorów, jest również łatwy w konserwacji i utrzymaniu czystości.


Mniejszym zainteresowaniem cieszą się marmury i piaskowce, choć i pomnikom wykonanym z nich, nie można zarzucić braku oryginalności i estetyki. Wszystkie pomniki projektujemy wedle własnych pomysłów, posiłkując się i konsultując ich postać z naszymi Klientami. Poszczególne elementy nagrobków wycinamy w naszym zakładzie w Oświęcimiu. Posiadamy bogaty park maszynowy, dzięki któremu możemy dokonać najbardziej istotnych zmian nie odwlekając realizacji w czasie.
Kamieniarstwo Oświęcim - Matusiak - nagrobki - foto. 001
Kamieniarstwo Oświęcim - Matusiak - nagrobki - foto. 002
Kamieniarstwo Oświęcim - Matusiak - nagrobki - foto. 003

Zapraszamy do kontaktu. Doradzimy, zaprojektujemy i wykonamy nagrobki dla Klientów z Oświęcimia i okolicznych miejscowości:
Gorzów, Bobrek, Gromiec, Dwory, Mętków, Żarki, Libiąż, Zagórze, Chełmek, Chełm Śląski, Błędów, Bieruń, Bojszowy, Jedlina, Brzezinka, Pławy, Harmęże, Rajsko, Wilczkowice, Przecieszyn, Brzeszcze, Jawiszowice, Skidziń, Zasole, Łęki, Dankowice, Osiek, Głębowice, Frydrychowice, Gierałtowice, Piotrowice, Łazy, Poręba Wielka, Polanka, Włosienica, Przeciszów, Zator i wiele innych...