Galanteria
ul. Jagiełły 75A
32-600 Oświęcim
Poniedziałek-Piątek: 8.00 do 16.00 Inne godzony i dni po umówieniu

Galanteria nagrobna & dodatki


Nagrobek to nie tylko kamienne płyty i napisy, to bardzo często nieliczne akcesoria grobowe lub ozdoby. Nasza firma kamieniarska Matusiak jest do Państwa dyspozycji z wieloletnim doświadczeniem i bogatym wyborem tychże akcesoriów. Sprawimy, że każdy, wykonany przez nas nagrobek będzie finalnie produktem kompletnym, spełniającym Wasze oczekiwania.


Czy wiesz, że sztuka pochówku i projekt pochówku należą do najstarszych i najważniejszych osiągnięć artystycznych ludzkości? Pomnik grobowy służy pamięci zmarłego i stworzenia miejsca żałoby i pamięci. Wybór odpowiednich dekoracji grobowych jest również ważny w celu uzyskania spójnej, ogólnej postaci miejsca spoczynku.

Kamieniarstwo Oświęcim - Matusiak - galanteria - foto. 001
Kamieniarstwo Oświęcim - Matusiak - galanteria - foto. 002
Kamieniarstwo Oświęcim - Matusiak - galanteria - foto. 003

Zapraszamy do kontaktu. Doradzimy, zaprojektujemy i wykonamy nagrobki wraz z galanterią nagrobną dla Klientów z Oświęcimia i okolicznych miejscowości: Gorzów, Bobrek, Gromiec, Dwory, Mętków, Żarki, Libiąż, Zagórze, Chełmek, Chełm Śląski, Błędów, Bieruń, Bojszowy, Jedlina, Brzezinka, Pławy, Harmęże, Rajsko, Wilczkowice, Przecieszyn, Brzeszcze, Jawiszowice, Skidziń, Zasole, Łęki, Dankowice, Osiek, Głębowice, Frydrychowice, Gierałtowice, Piotrowice, Łazy, Poręba Wielka, Polanka, Włosienica, Przeciszów, Zator i wiele innych...